| mirupet a întrebat:

TPU! Cine poate sa-mi spuna niste anime-uri gen Vampire Knight sau Shugo Chara? Fundita*

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Anime-uri: Freezing, High School Of The Dead, Rosario + Vampire, Sekirei Pure Engagement, Tonagura!, UraBoku, Kaze No Stigma, Ao no Exorcist, Asu no Yoich, Koihime Musou, Blood-C, Demon King Daimao, Tears To Tiara, Zero's Familiar. Aste-a sunt unele din desenele care mi-au placut mie si pe care le-am vazut decurand.happy Sper sa iti placa si tie.happy Bafta:X

4 răspunsuri:
| Artemesia a răspuns:

"The Melancholy of Haruhi Suzumiya"

| Saddelyx a răspuns:

Bleach,Naruto/shippuden,Fairy tail, Dead note

| john1008 a răspuns:

Dragon ball Z
Pokemon
Naruto
Yu-Gi-Oh
Funda?

| Izaya112 a răspuns:

Durarara,Clannad,Kaichou wa maid-sama,hellsing, rosario+vampire, Ouran highschool host club.