| aly17allina a întrebat:

Daca verisoara mea din Spania imi va cumpara un DVD cu filme care apoi mi-l va trimite in Romania, aceste filme vor fi in limba spaniola sau in engleza? Sau nu conteaza de unde le cumperi ca toate sunt la fel? Multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Cred ca le are pe ambelebig grin

2 răspunsuri:
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Sunt in ce limba le cumpara ea. Daca cumpara un film spaniol va fi in limba spaniola. Daca cumpara cu film american...va fi in engleza... Nu prea are sens intrebarea dar sper ca te'am lamurit.

| aly17allina explică (pentru NuConteazaNumeleee):

Ma refeream la subtitrare daca e in spaniola sau in engleza(scuze am omis acest lucru important)

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru aly17allina):

Cred ca le are pe ambelebig grin