| VIRU a întrebat:

funda+vot.As vrea sa imi dati niste idei de filme de dragoste, care le-ati mai vazut si v-au placut.:-)

Răspuns Câştigător
| ßia a răspuns:

One day, asta e din 2011 da e si foarte frumos, merita vazut

7 răspunsuri:
| Spike189 a răspuns:

The NoteBook, A walk to remember, The bodyguard

| Cata91 a răspuns:

"If only", "P.S. I love you", "One day" acestea trei mi-au placut mult

| Năpârlici a răspuns:

A walk to remember

The notebook

Love story

Midnight in Paris

November

Bandits

2 days in Paris

License to wed

Titanic

Step Up

Tangled (animatie)

PS: I love you

Momentan acestea sunt happy

| Ioniboni a răspuns:

Plangaciosul,dans murdar, apartamentul lui Joe,

| Lilia2621 a răspuns:

3 metri deasupra cerului - E foarte interesant. E despre o fata si un baiat care se iubesc, iar la urma ea il lasa pentru altu. Mie mi-a placut.

I Spit on Your Grave - la fel mi-a placut mult. L-am vizionat de vreo 4-5 ori. Nu e un film de dragoste, dar e foarte interesant. E despre o fata scriitoare, care inchiriaza o casa in padure, unde sa poata scrii in liniste. In drum spre aceasta casa se opreste la o benzinarie, si ii intreaba pe baietii de acolo unde se afla aceasta casa. Apoi ei o urmaresc, si o violeaza. Sunt 5 barbati, apoi ei cred ca ea a murit. Dupa citeva zile ea se intoarce si se razbuna pe ei. E foarte interesant, sunt sigura ca o sa-ti placa.

Walk to remember - acest film este despre un baiat popular si o fata credincioasa. De la inceput baiatul si prietenii lui se rideau de ea, dar apoi el se indragosteste de ea si nu mai duce cont de ce zic prietenii lui. Intre ei e o poveste de dragoste de ne uitat. E bun filmul.

Frends with Benefits - In acest film joaca Justin timberlake. Este despre o fata si un baiat, prieteni. Si ei aveau relatii sexuale ca intre prieteni, adica fara sentimente. Apoi ei se indragostesc reciproc. Mi-a placut mult acest film.

The notebook... am inteles ca e un film tare, inca nu l-am privit dar multi au zis ca e bun filmul

sper ca iti vor placea filmele, daca le vei privi.

pa pa

succes

craciun fericit

| fuckitimyoung a răspuns:

"Sundays at Tiffany's" uite-te la asta.e pur si simplu genial! Si "The notebook" e frumos.Sauu "One day"

| Bulinutsa a răspuns:

Dear John!