| Katy98 a întrebat:

Buna TpU:-H.As vrea sa stiu cele mai noi filme din 2010-2011 sa fie actiune, horror, comedie etc... cine imi zice pe cele mai frumoase dau funda!winking

5 răspunsuri:
| Optimus7 a răspuns:

Prince of Persia
Grown up
Iron-man 2
Anotimpul vrajitoarei
Turis

| Alexutzu97 a răspuns:

Sincer sunt mort dupa filmele de dragoste uite cateva: A walk to remember, Love me if you dare, When in Rome, Leap year, The switch, The bounty hunter, The ugly truth, P. S. I love you, Dear John.etc. cred ca astea iti ajungwinking fundita?big grin

| MISSdeea373 a răspuns:

Comedie:Black Knight, Un weekend la mama, Aventurile lui Guliver.
actiune si un pic comedie:Crank
daca imi aduc aminte o sa iti mai spun pupici kiss