| Mihaela300 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva seriale asemanatoare cu "The vampire diaries" sau "The originals"?
Funda :* :*

Răspuns Câştigător
| CarolineF a răspuns:

True Blood
Teen Wolf
Supernatural
Dracula
The Secret Circle
Dead Mean Walking

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, True Blood, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn:The Series (2014)

| tearsforfears667 a răspuns:

The Secret Circle, True Blood, Teen Wolf, Ravenswood

| stargazer a răspuns:

Cu vampiri este serialul Dracula din 2013 (numai ca nu e cu personaje atat de tinere si e mai "intunecat")
Pe genul supranatural e Teen Wolf sau The Secret Circle. Sau serialul Supranatural, ca tot are o groaza de sezoane, daca nu l-ai vazut deja. Personaje ca fratii Salvatore...mai greu de gasit big grin