| Izaya112 a întrebat:

Imi pureti spune daca filmul Saga Amurg are si partea a 5-a ?

Răspuns Câştigător
| astamikcuochisorycapruy a răspuns:

Da are, adica carte este impartita in 4. Dar filme sunt 5 pentru ca( ultima carte Breaking Dawn este impartita in 2 filme)Prima parte din Breaking dawn a fost annul acesta la cinema pe 28 octobrie, daca nu ma incel, si ce-l de-al cincelea fim este in august anul acesta. Fundita ca te-am lamurit?

2 răspunsuri:
| askhelp a răspuns:

Inca nu este! Bafta!

| bingolina a răspuns:

Da cred ca are da ca sa fi sigura intra pe ''peteava'' si vezi