| ピンク a întrebat:

Imi puteti da va rog niste seriale coreene (nu istorice) comice? Gen Rooftop Prince. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| axel112 a răspuns:

Mie imi plac alea istorice mai mult dar ce sa faci clientu alege dream high, boys over flowers, coffe prince, 49 days, heartstings, hiphop survival, you are beautifuk atatea stiu de la soramea ea e cu astea mai noi eu sunt cu alea mai vechi

6 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Suleyman Magnificul? nu e coreen dar e turcesc si mistocelwinking

| RosaL a răspuns:

Am vazut boys over flower, personal taste, dream high si acum privesc playfull kiss sunt foarte interesante toate in special boys over flower si playfull kiss. Vizionare placuta!

| JulieJuly a răspuns:

Personal Taste, You've Fallen for Me

| FreakyChucky a răspuns:

Playful kiss/Boys over flowers

| DeyutzaDeea a răspuns:

Printul Jumong. puppy dog eyes

| Ionuc_Pop_1999 a răspuns:

Incearca aici, sunt coreene dar nu sunt sigur care sunt comedi! Dar sunt destul de multe asa ca sper sa gasesti ceea ce cauti! http://serialgratis.blogspot.ro/2012/04/seriale-coreene.html
Sper ca te-am ajutat!