| EuPunctRo a întrebat:

imi puteti recomanda niste filme horror? Gen Nightmare on Elm Street sau Friday 13th.Nu neaparat foarte vechi preferabil mai noi din 2000 in sus.ThankswinkingFUNDAbig grin

3 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna.
Drug me to hell, Blood runs cold(2011), Wrong turn, The Exorcism of Emily Rose (2005), Children Of the corn :Genesis(2011),Dark Water (2005), Blood Night(2008), Exorcist The Beginning(2004),
Vanishing on 7th Street(2010), Ghost Lake (2004), The Thing (2011),Bloody Mary.

| shoBy1 a răspuns:

Saw, jeepers creepers, unborn, mai sunt happy

| Elyedta a răspuns:

Phaii comedie de groaza 1, 2, 3 si Scary movie 1, 2, 3... (care are si putina comedie )

Întrebări recente