| Noctzia a întrebat:

Imi puteti spune si mie despre ce e vorba in Scary Movie si daca mi l-ati recomanda avand in vedere ca am doar 13 ani?

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Draga Andreea, si eu am tot 13 ani!\m/.Eo le'am azut pe toate.Sunt foarte amuzante.
Scary movie 1: Este vorba despre Grim[moartea]care vine si omora oameni, dar intr'un mod amuzant.
Scary movie 2:este parodie de la The exorcist si Hell house
Scary movie 3:parodie de la The ring si un film cu extraterestrii e ff amuzant
Scary movie 4:parodie de la The Grudge si ink un film cu extraterestrii, dar razi de mori
Scary movie 5:Narnia.Sunt amuzante si sunt bine facute. Uitat'te si nu vei regreta! Scary Movie Hwaiting! Ti le recomand din toata inima!big grin

8 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

"Scary movie" este o parodie. Daca te ingrijoreaza scenele mai indraznete, stai calma:nu sunt mai ingrijoratoare decat replicile Robotzi-lor[tongue]! So, priveste fara jena!

| darkrider a răspuns:

Nu ti l-as recomanda, desi parodiaza mai multe alte filme, si il poti lua ca pe o comedie... dar totusi as zice ca e pentru cei de peste 15 ani.

| Michaela89 a răspuns:

Pai,filmul e o comedie si putin horror, iar eu nu ti l-as recomanda, pentru ca e interzis celor sub 15 ani.Bine,si eu am 13 ani si m-am uitat la 2 dintre ele.

| Dextro a răspuns:

Este un film de groaza dar mai mult de comedie tongue eu l-am vazut acum o luna si e foarte amuzant, amesteca povesti sau filme si le pune ca o comedie, in scary movie este vorba despre filmul '''scream'' si acest film a fost facut incat sa fie funny laughing... uitate o sati placa [ am 13 ani si l-am vazut singura tongue ]

| TRONGUY222 a răspuns:

Scaryu movie da nu e prea scary
ti-l recomand mai ales daca ai 13 ani :d

| DoDoCs a răspuns:

Salut, filmul e horror/comedie amestecate, iti recomand sa il iei este foarte amuzant :]] am ras cred ca tot filmul chiar daca unele parti erau de speriat tot amuzante erau :]].
Funda?

| BloodyDress a răspuns:

Scary Movie are 5 partia cum si toate sunt comedii de groaza, bnine nici nu poti spune ca sunt de groaza pentru ca este foarte haios totul.Ti-l recomand :0 sigur o sa iti placa dar sa nu te astepti sa fi |ingrozita" pentru ca nu e horrorwinking

| LVLevel a răspuns:

Si eu am tot 13 ani si l-am vazut. mie mi-a placut foarte mult... fiecare film din seria Scary Movie este o parodie dupa un film horror adevarat, este foarte amuzant, eu ti l-as recomanda