| Maritaprintesa a întrebat:

In filmul de pe acasa ingeri pazitori de la 20:30 ei sunt in Los Angeles(America) si ei se duc in Vale del Bravo, Mexic...Mexic nu este in Spania? ...multumesc...funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mexic este in sudul SUA.Pe continentul american.Cati ani ai?

| dannyel86 a răspuns:

Mexic nu este in Spania, ci pe continentul America. Arunca un ochi pe imagini Google si sigur il vei localiza.

| Sn4k3 a răspuns:

Mexic se afla in America de Sud si data viitoare cauta o harta pe internet.