| lulutzu a întrebat:

se da reluare la filmul "Lacrimi de iubire". cine stie cum se numeste melodia de ieri de la sfarsitul episodului?

5 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Melodia se numeste lacrimi de iubiure si o canta lucian viziru iar reluare este la ora 1:30

| Teresa a răspuns:

Lucian viziru - lacrimi de iubire
http://www.trilulilu.ro/Jessica/d6c849c374d1c8
aici ai melodia :*

| Teresa a răspuns:

Cam ce versuri are daca iti mai amintesti un fragment ceva?

| lulutzu explică:

asta o stiu si euu.; x. nuuu.sad. melodia este in englezaa...sad. foartee faina melodiaa day dreaming. stii voi ceva; o3?

| lulutzu explică:

Ppaii.:d."Il mi-a amore si è".se repeta de vre`o 3 orii.love struck. si a cantat odata cand arata un fel de video. despre Maiaa si Mihai.