| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme sau documentare cu medicina. Sa fie mai interesante.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Scrie filme doctori TPU pe google și vei găsi întrebări asemănătoare.Sau scrie movies doctors.Succes!

| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Iti recomand Doctor Zhivago, un film foarte frumos, adaptat dupa o carte si mai frumoasa. Mai recomand si Dr. Who, dar poate nu o sa iti placa

| Vilcu_Andra_1982 a răspuns:

Cauta pe Youtube filmulete cu operatii sau poate ceva de la cursurile facultatii de medicina, ceva filmat

| IonutSp000 a răspuns:

Anatomia lui Grey :laughing

| Lena803 a răspuns:

The Good Doctor
Este serial, dar mi-e mi s-a parut super?