| casillas15 a întrebat:

Buna TPU stie careva daca va mai fi si sezonul 7 din Supernatural?

Răspuns Câştigător
| Lithium a răspuns:

Http://mevspro.blogspot.com/......son-7.html
Fac pariu ca va exista si sezonul 7.La urma urmelor, sezonul 6 s-a terminat cam "in ceata".

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Da,a fost confirmat de CW sezonul 7.

| Emily_9011 a răspuns:

Da, CW a anuntat pe 26 aprilie 2011 ca, printre cele 5 reinnoiri de seriale din 2012, se numara si Supernatural.
Deci se asteapta un al 7-lea sezon pe la inceputul anului 2012.

| kittykat a răspuns:

Mda cam prin 2012 de abia astept pe dilan si sammy laughinglaughing ...adooor serialul asta ...numai ca imi devine cam neclar deci pana la urma cine e in iad? thinking