| Heartstrings a întrebat:

Stie cineva cum pot sa ma uit la filme pe viki.com happy? Nu pot urmari serialele pentru ca sunt in Romania si nu ma lasa, stiti cumva daca este un program si daca da imi puteti spune? Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| CookieRice a răspuns:

Stiu, si mie mi s-a intamplat de multe ori ca un film sau un serial sa nu mearga deoarece sunt din Romania.Dar nu se poate face nimic..trebuie sa cauti alte site-uri pentru a viziona fimle/seriale. Sper ca te-am ajutat.tongue

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerca cu un proxy de prin SUA