| biacris24 a întrebat:

Buna TPU sunt un mare fan a filmului twilight. dar mie nu-mi merge netul bine asa ca vreau sa-l vad la tv cand va fi difuzat la tv in luna decembrie sau la anul care imi spune primeste funda

3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Si la mine e aceeasi situatie sunt un mare fan twilight dar nu merge netu...de difuzat se va difuza peste 2 poate 3 ani ( poate chiar mai mult).eu am rugat un prieten să-mi faca rost de el. descurca-te si tu

| Matt24 a răspuns:

Nu va fi difuzat anul acesta la tv fiindca este proaspat iesit pe piata si daca l-ar lansa acum la tv, nu s-ar mai duce nimeni la cinema...in plus ar fi prea scump.si cum vorbim despre un film cu mare succes, probabil nici la anul nu va fi difuzat. eventual in 2013

| FrEeBoY a răspuns:

Daca te referi la twilight 4, ai noroc daca va fi difuzat peste 2 ani(desi nu cred), dar mai bine pune un prieten sa ti.l descarce de pe net, daca zici ca tie nu.ti merge bine netul.