| Asha777 a întrebat:

:*:* Vreau sa stiu, oare nu se mai difuzeaza serialul W.I.T.C.H la TV? Am inteles ca se lucreaza la un nou sezonhappy. Dar despre,, Spioanele" ce mai stiti? Am vazut ca a aparut sezonul 5 si 6, dar nu este la TV crying Funda happy

1 răspuns:
| dellu a răspuns:

WITCH din cate am inteles se difuzeaza pe Boomerang pe la 12 noaptea? Si spioanele stiu ca mai sunt pe Disney, dar sunt doar episoade vechi. Mai bine incerci sa te uiti la ele online, e mult mai comod.