| Lavinush13_7262 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau si eu niste filme sau seriale cu vampiri. gen " the vampire diaries"
Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Twilight, sau e un film cu varcolaci si cu vampiri se numeste the boy who cried werewolf

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Salut,
eu am vazut un film artistic foarte fain cu o fetita vampir aseara.
Se numeste "Let Me In" si e din 2010. Il recomand cu drag.
Si daca vrei serial, este unul foarte vizualizat: True Blood. A fost si la HBO.
Succeswinking

| catalin94 a răspuns:

Lesbian vampire killers-horor +comedie in acelasi timp...merita vazutbig grin

| Iubiţica95 a răspuns:

Twilight?

| denisuka1529 a răspuns:

Intra pe cinemaxx si le poti vedea online si cauti acolo ce vrei(Funda?)

| delonia a răspuns:

True blood cu stephen moyer love struck pe vplay

| sysy13498 a răspuns:

Twilight : uite toata colectia
1) amurg
2) luna noua
3) eclipsa
si al 4-trulea o sa apara anul asta sau anul vitor