| Ariana12321 a întrebat:

Vreau si eu niste seriale bune. Si daca puteti sa-mi spuneti cate ceva despre ele. Multumesc, dau funda!
In afara de : the vampire diaties, the originals, the walking dead, got, vikings, pretty little liars, arrow, prison break si the flash.

5 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Limitless, Tut (e despre egipt si are doar 3 episoade), Daredevil, Supergirl, Spartacus, Supernatural.

| faramatania a răspuns:

Banshee,The Sopranos,Lilyhammer,Power, Lost, The Last Ship, Gotham, Six Feet Under, The Killing, True Detective, Outlander (2014),Salem,Into The Badlands, Sense8 (2015-),The Shannara Chronicles (2016-),Black Mirror, The Family, The Magicians

| Kandia15 a răspuns:

Ghost whisperer, the 100, american horror story

| filiz a răspuns:

Gossip Girl- Cand Serena se intoarce in New York, totul se schimba. Prietena ei din copilarie, Blair, este speriata ca nu cumva Serena sa ii fure iar iubitul. Personajele acestui serial fac parte din elita New York-ului. In peisaj apar Dan si sora sa, dar si tatal lor, fostul iubit al mamei Serenei. Serena se indragosteste de Dan si au o relatie destul de stabila. Intre timp, Blair incepe o relatie cu misteriosul Chuck. De aici descoperi tu.

Reign- Poveste are loc la curtea Frantei atunci cand regina Scotiei, Mary este daruita viitorului rege al Frantei, Francis. Mama acestuia, regina, descopera prin intermediul lui Nostradamus ca Mary ii va aduce moartea lui Francis...

Nikita- O femeie obligata sa fie asasina, timp de 3 ani a lucrat pentru divizie, iar apoi a evadat. Actiunea are loc dupa trei ani de la evadarea ei. Ea este decisa sa distruga divizia din razbunare. I-au luat ce avea mai scump, pe logodnicul ei. Ea are cu complice, Alex, pe care o introduce in divizie ca nou recrut...

Hart of Dixie- Zoe, medic este contactata de tatal ei biologic, nou descoperit si adusa in Bluebell. Ea imparte cabinetul cu doctorul Brick, tatal lui Lemon. Pe parcursul serialului, Zoe descopera ca are sentimente pentru logodnicul lui Lemon, George, dar si pentru barmanul de la Rammer Jammer, Wade. Exista o problema, cat timp George a lipsit doi ani din cauza ca a fost plecat la New York, Lemon se incurca cu Lavon, primarul orasului, dar si cel mai bun prieten al lui Zoe.

| MissNavii a răspuns:

Lucifer - are doar un sezon, iar al doilea o sa apara in septembrie.
Grey's Anatomy - este cu doctori, are 12 sezoane. E foarte fain. happy

Sper ca te-am ajutat! happy