| celmaiinocent010 a întrebat:

Buna TPU! Vreu sa imi spuneti cum se numeste un film de pe Youtube, m-am uitat anul trecut in aceasta perioada la el.
Era despre bunica a 2 fete care noapte sugea sangele din talpa si se facea tanara. Bunica era mama mamei fetelor. Era o fata mica si una mare. Pe aceea mica i-a supt sangele si pe cealalta a lasat-o. Fata mare avea un iphn.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Suna cat se poate de stupid. laughing Ai cautat in istoricul Youtube? Poti incerca sa gasesti orice film pe siteul asta, folosind cuvinte cheie:

https://whatismymovie.com/

Spor.

| LisaJulie a răspuns:

Ma terifiaza ce îi atrage pe adolescenții din ziua de azi! În fine, eu zic sa încerci sa cauți gandmother and 2 girls sau ceva de genul