| CookieșiParty a întrebat:

Buna tuturor! As vrea sa ma inscriu la Romanii au talent! Va rog sa fie pentru aceasta luna{martie 2011}! Unde as putea sa ma inscriu?

PS:Sa fie concursul in bucuresti va rog{sa-mi spuneti cand o sa mai vina in bucuresti!}
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Preselectia s-a terminat, ceea ce arata la TV este de cand au fost preselectiile. Concursul "real" va incepe in momentrul cand vor termina de aratat imagini de la preseletii. Cred ca trebuie sa astepti pana la emisiunea viitoare happy.
Sper ca ai inteles, daca nu sper ca sa te ajute cineva sa intelegi.

5 răspunsuri:
| Dolceboy a răspuns:

Eu cred ca a trecut pe la buc nu cred ca mai trec iar pe acolo decat in etapa 2! nu stiu sigur

| Alinutzu93 a răspuns:

Preselectia la Romanii au Talent s-a terminat. Acum poti doar spera ca se va realiza si o a doua editie...

| VORTEX a răspuns:

Incearca pe www.romaniiautalent.ro/ ai acolo profil de vedeta.

| Shelovesya a răspuns:

Eu cred ca este la bucuresti si este lunea love struckda oricum bafta stiu ca o sa reusesti

| Claudia_7081 a răspuns:

Preselectia s-a terminat dar incepe a 2-a edizie pe 2. iulie. 2011