| babyanca a întrebat:

Buna tuturor. Cine imi poate recomanda un serial frumos si captivant, m-am uitat la Vampire Diaries care mi-a placut mult si am ramas cu un gust amar ca mai dureaza pana vor aparea si urmatoarele episoade... nu ma ajuta nimeni sad

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Supernatural

| katherine09 a răspuns:

Uita-te la Grey's anatomy. Nu are cum sa nu iti placa.

| Zippy a răspuns:

The Legend Of The Seeker

| oanna_4635 a răspuns:

Incearca One tree hill (e super, are vreo 8 sezoane, deci ai ce sa urmaresti-e tot in gen adolescenti)) sau Dr.House(un medic haios, dar si un geniu), Pretty Little liars(pentru adolescenti)
O sa innebunesc pana cand o sa apara sezonul 3 din TVD frustrated

| uoiza a răspuns:

Boys over flowers

| Teona2000 a răspuns:

Iti recomand legendele paltului de pe tvr 1 de la ora 18:25 si 19:5