| anonim000 a întrebat:

Buna tuturor utilizatorilor de pe TPU! Aseara la "Dansez pentru tine", premiul cel mare a fost castigat de perechea Jojo&Ionut. Credeti ca au meritat? De ce da, de ce nu? Cine ati fi vrut sa castige? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Eu mă consider un nimeni să critic oamenii mai mari decât mine, aici nu mă refer la vârstă, ci la faimă...
S-a votat mai mult după caz, cum spune şi Wintage, ca la '' Românii au talent ''. Au câştigat pe meritul lor! Îi felicit. Ionuţ avea cel mai impresionant caz, dar la dans era foarte bun Pepe şi partenera sa Andreea. Acum, ...deja s-a votat! Felicitări lui Jojo şi Ionuţ. Au făcut un spectacol pe cinste!

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Eu zic că au meritat. De ce? Nu pentru că aş fi ţinut cu ei, ci pentru că au fost cei mai buni, or, eu zic: Cel mai bun să câştige.

Pa, pa!

| wintage a răspuns:

Ca si la alte emisiuni marca ProTV (Romanii au talent) a castigat cazul!

| PatyKan a răspuns:

Toate echipele au fost bune. Nu urmaresc mereu emisiunea, dar am crezut ca va castiga Pepe si Andreea.Se pare ca m-am inselat. Oricum, ma bucur pentru castigatori. happy