| minnieee a întrebat:

Va exista si sezonul 8 din Anatomia lui Grey?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt o mare fana se vede si dupa poza, sunt obsedata de serial sunt la curent cu orice misca, adica cu totul ce sta despre acest serial extraordinarlove struck si din pacate nu, nu va mai fii sezonul 8sad la 7 se termina totul si eu am sperat la inca unul, dar iti spun sigur ca nu, acum sa vedem cu va fi 7 in continuarelove struck

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Inca nu se stie asta, doar nu e gata nici sezonul 7 macar. Dar dupa statistici ar trebui sa se continue cu un viitor sezon.Bafta!

| Jesss a răspuns:

Eu am aflat ca va exista si sez 8 hehe, acum sa speram...

| Jesss a răspuns:

M-am interesat si da, va fi si sezonul 8 dar Patrick (Derek) si Ellen (Meredith) s-au cam plictisit, si pe buna dreptate, este grozav serialul, i'm addicted dar prea mult strica, oricum, se pare ca ei nu prea mai vor asa ca s-a hotarat ca sez 8 va fi ultimul happy

| LoveMe_1523 a răspuns:

Buna... da exista sh va incepe pe 23 septembrie anul acesta tongue

| geaninna a răspuns:

Premiera sezonului 8 se va face pe 22 septembrie, iar producatoarea anunta ca doreste sa continuie si dupa al 8-lea sezonbatting eyelashes

| CaesarMD a răspuns:

M-am inscris pe site-ul asta special sa raspund la asta. Da... va exista sezonul 8, Grey`s Anatomy nu se va termina in sezonul 7, iar primul episod va incepe in septembrie. E confirmat. Trust mehappy

| Emmaa2496 a răspuns:

Dap.Premiera va fi pe 22 septembrie,dar nu cred ca si la noi.big grin. Am citit ca acesta va fi ultimul sezon pentru Derek si Meredith,dar si pentru Cristina si Alex. sincer nu stiu ce farmec ar mai avea serialul fara ei.straight face. Sper totusi ca Derek, Meredith, Cristina si Alex sa se razgandeasca si sa continue.big grin.:*