| anonim_4396 a întrebat:

Va rog imi puteti spune de unde pot DESCARCA episoade sau sezoane din Spongebob in romana(pentru fratele meu mai mic...) Multumesc! funda bineinteles!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu ai sa gasesti nici un site pentru DESCARCAT.
Singura solutie este sa faci cate un tutorial video dupa fiecare episod (DACA STII!) dupa desktop in full screen,adica sa filmezi desktopul pur si simplu si fisierul sa-l descari pe ce suport vrei tu:CD, DVD, stick.
aici gasesti un program pentru asa ceva (screen recorder):
http://www.nbxsoft.com/screen-recorder.php
Instaleaza-l si ai sa vezi ca e simplu sa inregistrezi ecranul.
Sa nu-ti fie frica.
Incearca, asa inveti!
Daca imi dai o adresa demail iti trimit si un tutorial sa vezi cum se face si cum se vede.

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Http://www.peteava.ro/canal-260/canal-de-desene-animate
scrii sus la cautari(unde e lupa) spongebob si gasesti o gramada de episoade.

| Kitty_7799 a răspuns:

Am scris cu majuscule ca vreau sa DESCARC! x(