| OrangeWind a întrebat:

Va rog mult daca ma puteti ajuta.Acum multi ani am vazut un film si nici acum nu am reusit sa il identific.Incerc de foarte mult timp.Amintirile din film sunt vagi.Am sa va scriu ce imi aduc aminte.Imi amintesc ca era vorba de o femeie care se zgarie intr-un trandafir pe un gard, apoi ca este impreuna cu un barbat care omorase o femeie si ii aruncase cufarul cu corpul intr-un lac.Era ceva si cu o suvita de par care era pastrata si ii bantuia. Femeia care se intepase descopera crima barbatului dar barbatul ii vine de hac si o baga intr-o cada si da drumul la apa si cand ii aunge la degetele de la picioare femeii camera se intoarce spre fata ei si este o imagine de cosmar.era un monstru.Cam atat imi amintesc.am vazut filmul acum vreo 7 ani.Va rog mult daca imi puteti spune ce film este.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cumva What Lies Beneath-Dincolo de aparenţe? Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=Vm4Fw2QElA4

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cu plăcere, vizionare plăcută!

| OrangeWind explică:

Nusad nu e 'ce vraji mai fac fetele" mersi oricumhappy

| OrangeWind explică:

Da:X, doamne nu imi vine sa cred.Multumesc mult de tot Aqualunahappy

| LovعlyFeelings a răspuns:

Cred ca e "Ce vraji mai fac fetele" thinking