| simonna a întrebat:

Vreau sa ma uit un film, ce imi recomandati(comedie sau romantic)?

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Romantic:
Remember me
Pride and prejudice

Comedie:
Home Alone

bye-bye

| Crisyy a răspuns:

Buna.
Incearca Liar Liar cu Jim Carrey e bestial.

| AlexaS a răspuns:

Elle: A Modern Cinderella Tale
The Back-Up Plan

Chasing Liberty
Christmas Cupid

Chasing Liberty
Christmas Cupid
Letters to Juliet
Just Like Heaven
Beauty and the Briefcase
The Last Song
The Good Witch's Gift si mai sunt inca 2 filme legate de acesta
13 Going on 30
sunt mai multe si eu urmaresc genurile astea daca iti plac cele recomandate o sa iti mai fac o lista astea sunt doar cateva din cele vazute de mine si care mi-au placut foarte mult

Răspuns utilizator avertizat
| Annitu a răspuns:

-powder blue
-August Rush
-Nowhere boy
-The last song
-the young victoria
-old dogs
-The ugly truth
-The secret
-Crazy/Beautiful
-Mr. Nobody
-Letters to Juliet
-Butterfly effect
-Flipped
-Wuthering Heights
-8 Mile

| Ada11 a răspuns:

Eu spun ca o comedie ti-ar prinde bine. De exemplu, Liar, Liar sau Yes, man(amandoua cu Jim Carrey) Te pup!
fundita?

| Ana_7904 a răspuns:

Eu iti recomand un film romantic gen Titanic

| PrincessConsuela a răspuns:

Mie sincer imi plac comediile romantice. In general cele americane faacute in 2003-2007winking

| jan33tt a răspuns:

Romantic si iti dau un sfat:bodyguard. e un film excepional cu whitney houston. e despre viata ei.chiar ea joaca

| Deny93 a răspuns:

De comedie poti incerca: Its a girl boy thing, sau romantic:A Walk to Remember.ambele sunt ff frumoase. bafta:*:*

| DangerKid a răspuns:

Uitata la Me Myself and Irene (comedie cu Jim Carey) uitate o sa-ti placa sigur:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie

| ursu82 a răspuns:

Incearca o comedie romantica

| dariuselu17 a răspuns:

Frumusica e un film frumos

| LoLa_7135 a răspuns:

Inceark Easy Alove struck o sa iti placa sigur:* eu sunt inebunita dupa filmul astabatting eyelashesSper ca te-am ajutat:*