| ALEXANDRA a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce nu mai incepe Nini! Sunt un mare fan Nini!

Dau

Răspuns Câştigător
| eXTREMS a răspuns:

Sigur va incepe pe 6 martie ca au fost pauza intre sezoane...dai funa?

5 răspunsuri:
| Ishq333 a răspuns:

Incepe pe 14 martie: uite site-ul http://tv.acasa.ro/program_Disney_Channel_--p18.html#A la ora 19:30 (LUNI)

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Serialul Nini nu a mai început pentru că a fost o pauză între sezoane.
Nini va începe pe 6 martie, după spusele ziarului.

Sper că te-am ajutat!
Numai bine!

| ღdiaღ a răspuns:

V a incepe prin martie, au facut o pauza deoarece incepe sezonul 2. Funda?

| CoPcHiLaTooMiCa a răspuns:

In ultimul timp nu s-a mai difuzat nini deoarece s-a terminat partea 1.
va reincepe in martietongue

(sincer nu stiu daca de la inceput sa in continuare, dar cred ca in continuare)oricum cert este ca va incepe in martie

| estrellmarina89 a răspuns:

Va reincepe din martie dar nu stiu de ce tocmai atunci