| Piticccccc a întrebat:

Buna (: Vreau si eu niste filme pentru adolescenti, gen LOL (cu Miley Cyrus) si sa fie recente adica din 2010, 2011 si 2012. Multumesc anticipat big grin Normal ca dau funda!

3 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Neaparat cu Miley?

| maya00sel8cookie a răspuns:

Easy A(2010),Mean Girls 2(2011),A Cinderella Story: Once Upon a Song (2011),StarStruck (2010)

| sabinaaa28 a răspuns:

1)Ala micu' 2)Wild Child 3)Easy A 4)Greta 5)The Perfect Man 6)17 Again 7)Cadet Kelly si alte filme le gasesti aici --------------------------------------------> http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-si-despre-adolescenti-5590/