| pufyy a întrebat:

vreau si eu sa ma uit la un film trist, de dragoste dar trist sad. m-am uitat la "a walk to remember" si m'a impresionat, am plans foarte mult la filmul ala crying. dau funditabig grin celui ce'mi recomanda cel mai frumos film big grin

Răspuns Câştigător
| Alexa113 a răspuns:

Remember Me
Beastly
My Sassy Girl
Charlie St. Cloud
Cruel Intentions
aceste filme sunt foarte frumoase. sper sa iti placa!

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Love Story (1970), Promises in the Dark (1979), Dying Young (1991), Untamed Heart (1993), Return to Me (2000), Autumn in New York (2000), Here on Earth (2000), Sweet November (2001), The Notebook (2004), Dear John (2010).
Vizionare plăcută!

| zdrangoi a răspuns:

Este un film vechi, dar considerat unul dintre cele mai bune filme de dragoste cu sfarsit trist :
http://SPAM/drama/397-love-story.html
in loc de SPAM scrie : divxonline

| վፀiፀፀ a răspuns:

Remember me
Dear John

Astea sunt mai tristewinking

| RM a răspuns:

De ce nu incerci si alte filme care au la baza cartile lui Nicholas Sparks? Filme ca: Message in a Bottle, The Last Song, The Notebook, Dear John, Nights in Rodanthe. Vizionare placuta!