| δεάδℓλκιss a întrebat:

Vreau si eu un film gen Titanic... Adica drama ( stiti voi, doi indragostiti care la final mor amandoi rolling on the floor sau macar unul din ei ) funda la cel mai frumos film

14 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Eu una am plans la Moulin Rouge! plus ca are atatea melodii tari

| Amaya a răspuns:

Love me if you dare.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Remember Me...am plans la final

| OrangeWind a răspuns:

Pai.te poti uita la A walk to remember, Sweet November sau The Notebook.

| LexieG a răspuns:

Eu stiu cateva filme exact asa :
-Walk to remember
-The notebook
-Up (asta ii un fel de desen)
fundita?

| Chrisz a răspuns:

Iti recomand If Only! E foarte bun filmul!love struck

| DeYnN a răspuns:

Titanic 2 laughing numai asta mi-a venit in minte tongue

| myangel_8969 a răspuns:

In " a walk to remember " moare fata iar in " remember me" baiatul... sper ca ti am putut fi de folos

| KaRy a răspuns:

Remember me( cred ca este cel mai apropiat de preferintele tale)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeu d'enfin.

| Aniela2777 a răspuns:

A walk to remember, Eu am plans la el laughing))...

| bsb a răspuns:

A walk to remember...

| ella4k a răspuns:

Remember me
a walk to remember
if only

| Anestezya a răspuns:

Poate le-ai si privit dar sunt tari de tot urmatoarele filme...te ating, pe mine chiar pina la lacrimi : if only, sweet november, p.s: i love you, remember me