| ღChloeeღ a întrebat:

Vreau si eu un serial cu adolescenti... ( sa nu fie Gossip Girl, 90210, hellcats, tvd. ca le-am vizionat pe toate).

Răspuns Câştigător
| andreea93b a răspuns:

Pretty Little Liars
Greek
The OC
Glee
One Tree Hill
The Secret Life of the American Teenager
The Vampire Diaries

7 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Hei,un serial mai e Pretty little liars,e superlove struck
Mai au fost si The O.C si The secret life of american teenager,cu adolescenti,dar nu prea sunt atrasa de acest gen,asa ca nu le-am terminatbig grin
A,si Glimore Girls, am auzit de la mai multi ca e super mistothinking, o sa ma apuc si eu de el.

| clausweet a răspuns:

Serialul pretty little liars e super si merita vazut. Alte seriale cu adolescenti care mie imi plac sunt one tree hill si skins. Sper ca te-am ajutat happy

| Alexitator a răspuns:

Incearca smallville.Imi dai si mie o funda?

| anamarya2 a răspuns:

Pai el internado e super si pretty little liars happy sper sa le gasesti papa:*

| Claudia_8122 a răspuns:

Classe 406. :d

| mikilica a răspuns:

2 barbati si jumatate pe protv comedie razi de numa.

| Sellysupergirl a răspuns:

Incearca ''Fara sini nu exista paradis,, e foarte interesant si merita vazut!