| Natyyyyy a întrebat:

Buna vreau va rog filme cu barbie.Eu le-am vazut pe acestea: Barbie la scoala printeselor,barbie si basmul modei pariziene,barbie degetica,barbie printesa insulei magice,barbie si lacul lebedelor, barbie si craciunul perfect...etc am vazut mult mai multe dar vreau sa stiu mai sunt filme cu barbie? s-au le-am vazut pe toate?

Răspuns Câştigător
| Celese a răspuns:

Barbie si al ei pegasus magic, barbie in printesa si sarmana croitoreasa, jurnalul lui barbie, barbie pe taramul zanelor.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Fayritopia,Mermedia.

| vali1985 a răspuns:

Poti intra pe cinemagia si acolo cauti barbie si iti apar toate partile.