| danielpop a întrebat:

Printre cei care au incercat la show-ul TV "Romanii au talent" a fost un barbat mai "brunet" cu mustata care canta o melodie de genu' :"zdanga, zdanga, zdanga " laughing)
Am cautat videoclipul, dar nu l-am gasit nici pe youtube, nici pe site-ul oficial. Daca stiti link-ul, va rog sa ma ajutati!
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

A 3-a sau a 4-a, parca.
Eu zic ca a 3-a.

| Bianca_6401 a răspuns:

Stiu de care zici laughing ala cand arabia aaaaa si dadea din mustata nu stiu nici eu nu am gasit

| danielpop explică:

Da, Bianca. De ala este vorba.chair sper sa gaseasca cineva linkul laughing

| danielpop explică:

@pho3nix
Nu mai stiu sigur a câta emisiune era.

| Anee_1925 a răspuns:

Buna,si eu cat acum citeva saptamini acest link si nu-l gasesc dar el poate nici nu-i pe youtube nici alt undeva