| Merisorr a întrebat:

Cam cat ar costa sa ma duc la cinema cu prietenii daca filmul e in premiera, 3d si dublat in limba romana?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adi2ro a răspuns:

Depinde de local si de oras happy In Bucuresti stiu ca la premiera nu era diferenta de pret fata de normal, doar la avampremiera! happy
Pretul la 3d era la Liberty 20 RON cu carnet si 30 ron fara.

Cel mai bine intrii pe site-ul cinematografului si vezi acolo toate detaliile. Succes! happy

3 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Mai conteaza? Sau vrei sa iti iei bani fixi la tine?

| Merisorr explică:

Conteaza ca sa stiu cati pot sa stric tongue! Nu te mai baga in seama ca nu`i treaba ta! Daca vrei sa raspunzi bine daca nu jettt!

| Denisa_1059 a răspuns:

Depinde de cinema. 20ron/pers