| MehRoxy a întrebat:

Cand apare sez. 3 din pretty little liars?big grin

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
După terminarea sezonului 2. Cel mai probabil undeva prin luna ianuarie 2012.

| Cloditta a răspuns:

Buna!
Primul episod va aparea asa cum a zis CallmeCharlotte prin 20 octombrie iar restul prin Ianuarie.
Iti recomand sa iti faci cont pe VPlay. Acolo, a doua zi dupa lansare se posteaza, iar in cateva ore maxim o zi apare si subtitrare in romana.
+ ca gasesti o gramada de alte seriale. Merita si nu trebuie sa platesti nimic numai daca vrei sa iti faci cont VIP.

| Callme a răspuns:

Pai primul episod apare pe 20 octombrie, un fel de bonus de Hallowen, iar apoi unele site-uri ziceau ca pretty little liars iau o pauza de 4 luni, deci calculand de acum ar trebuie sa apara si celelalte episode prin septembirehappy

| bxyismylife a răspuns:

6 iunie ^_^