| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare sezonul 3 din Vampire knight? Daca a aparut imi dati si mie site-ul unde il pot vedea? Daca se poate si cu traducere puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ce te face sa crezi ca o sa apara macar? Inainte sa intrebi cand apare, trebuie sa intrebi daca apare, si nu apare. Nu exista si nu va exista un al treilea sezon. Daca ar fi fost sa fie, ar fi aparut de mult pentru ca cele doua sezoane ale anime-ului au aparut amandoua in 2008.
Multi oameni vor un al treilea sezon, dar oricat de mult ar vrea, nu depinde de ei, ci de cei care fac anime-ul, iar acestia nu au nici o intentie sa mai faca un sezon.
Daca vrei sa stii cum continua povestea, citeste maga.

| Latinmoon a răspuns:

Inca nu a aparut, cu totii il asteptam.
Good luck!

| didiblack a răspuns:

Ok atunci. sad Dar macar stii cand va incepe?