| Petruta2012 a întrebat:

Cand apare urmatorul episod din Two and a half men?

3 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

S-ar putea totusi sa continuie serialele doar ca Charlie a cerut sa i se de 3 milioane euro pe episod(inainte primea 1, 8 mil ), oricum producatorii se gandesc sa il aduca-mai naspa e ca s-a aflat despre el ca e un betiv si un curvar la fel ca in serial, si mai are si 2 fetiti+ca a lasat insarcinata o actrita de flme xxx

| semix a răspuns:

Salut. din cate stiu sezonu 8 a fost difuzat(deci astepti sezonu 9 daca mai continua seria ). si ce am citit azi ca Charlie Sheen a fost concediat, pentru ca a vorbit urat cu directorul. nu stiu daca mai continua. bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu apare. Charlie Sheen a fost concediat...nu ii prevad un final fericit serialului laughing sad straight facestraight facestraight face