| ღRαmøOoღ a întrebat:

Cand este reluarea la :
-narcisa salbatica
-testul de rezistenta
-casatoreste-te cu mine
?

Răspuns Câştigător
| Iuliaphoenix a răspuns:

Nu dau reluare la Narcisa Salbatica doar fac un rezumat duminica din toate episoadele de pe saptamana...momentele cele mai interesante. Dar daca vrei sa vezi din nou cateva episoade poti urmari pe www.a1.ro...Funda :X:X

4 răspunsuri:
| laurik_5214 a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei in reluare de cate ori vrei :D http://webcast.a1.ro/

| George1510 a răspuns:

Http://port.ro/

aici gasesti cel mai complet ghid tv... sunt convins ca vei gasi ce doresti

| AdeeLinee a răspuns:

Narcisa salbatica nu are reluare dar il poti vedea pe Http://narcisasalbatica.a1.ro/

Decat asta stiu. Cele doua emisiuni nu le urmaresc. Sper ca te-am ajutat:*

| beatricelbd a răspuns:

Reluare pentru:
-narcisa salbatica imi pare rau dar nu da reluare.
-casatoreste-te cu mine reluarea este sambata la ora 17:30