| ledzeppelin a întrebat:

Cand incepe sa se difuzeze Next top model sezon 2? Sau a inceput?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca burlacul se term intr-o saptamana, in cel mult o luna ( sau mai putin) ar trebui sa inceapa ca s-au incheiat si presaelectiile, acum pe 15

7 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Probabil va incepe la toamna caci acum merge preselectia

| 女明DongRi a răspuns:

Nu, nu a inceput si nu se stie cand va incepe, inca nu s`au terminat preselectiile.

| B3happy a răspuns:

Buna! Next Top Model sezonul 2 incepe in toamna... deocamdata au loc preselectiile. Si eu de abia astept sa inceapa big grin happy Pa, pa!

| dyennuxa a răspuns:

NTM 2 incepe dupa Burlacita b-).
cam prin august-septembrie credthinking

| TheCreionel a răspuns:

Nu a inceput inca. Cred ca acum sunt preselectiile. In toamna va incepe septembrie, octtombri, cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://observator.ro/......92473.html ca sa vedeti si voi ca s-au incheiat preselectiile...

| Andreea_1147 a răspuns:

Nu inca nu s-au terminat preselectiile, iar emisiunea cred ca va incepe pe la sfarsitul verii :d