| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Cand mai este wendy wu razboinica miss boboc la disney channel?

9 răspunsuri:
| biutzacool12 a răspuns:

Http://www.port.ro/......tv/tv.prog
dai la disney si cauta.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am dar esti cam obsedata nu crezi auzi la ea razboinica ha ha ha ce gluma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinica mis boboc ma va invata si pe mine cunfu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrebat asta pe google

| Gabytzaa98 a răspuns:

Daca vrei poti sa-l vezi chiar aici in fiecare zi/moment, secunda/zi bla bla bla http://desene.3xforum.ro

| Zac a răspuns:

Intra pe port.ro

| Zac a răspuns:

Se va difuza duminica 09. 01. 2011 la ora 19:05.

| Curcubeu_7124 a răspuns:

Cand o sa fie reclamahappy Deocamdata o sa fie pe 18 sept Camp Rock 2.Mai repede il vezi pe net.

| IoanaSanziana a răspuns:

Lam vazut de vreo 3, 4 ori mi se pare deja foarte plictisitor.Eu in locul tau nu las mai vedea.Mas uita mai bine la twilight 3:eclipse de o mie de ori de cat sa mai vad wendy wu.Alege si tu ceva film mai nou si mai interesant.Iti place Brenda Song, eu o urasc o plac mai mult pe Ashley Tisdale e mult mai tare!