| cata012001 a întrebat:

Cand v-a aparea partea a treia din filmul trei metri deasupra cerului,si cu cine v-a ramane pana la urma Hache,cu Baby sau cu Gin, dau funda, daca imi raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Salut! Filmul nu are o data oficiala a aparitiei si nici nu se stie sigur daca exista o a treia parte. Totusi, se zvoneste ca ar fi iesit deja dar nimeni nu l-a vazut, iar pe internet cu siguranta nu il gasesti. Cat depre ce o sa se intample cu personajele, nu stiu, pentru ca nu se gaseste nicaieri un rezumat al partii a treia. happy