| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai sexy film facut vreodata? fara porno si mizerii

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Buna! Cu siguranta cel mai sexy film facut vreodata, in opinia mea, este Basic Instinct (1992). Explicatia este destul de simpla. Povestea in sine este foarte sexy, faptul ca o femeie extrem de atragatoare este misteriosul criminal, dar mai ales atitudinea ei de femeie fatala.
Totusi, desi jumatate din film are numai scene de sex, nu asta il face cel mai sexy film, ci faimoasa scena de la sectia de politie, http://www.youtube.com/watch?v=6J1f1pxT2_E.
In caz ca nu l-ai vazut pana acum, grabeste-te, e un clasic.
Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Queen of the Damned, din câte am văzut eu... i guess.

| Lenesu a răspuns:

Titanic.

| bvampeires a răspuns:

Kat-woman