| Roxy1993 a întrebat:

Care e cel mai bun film pe care l-ati vazut (gen: drama)? Multumesc frumos!happy

Răspuns Câştigător
| belabel1 a răspuns:

Premonition 2007 cu siguranta cel mai bun dupa parerea mea,m-a emotionat pana la lacrimi mai ales la sfarsit! si mai sunt cateva: a beautiful mind, after life 2009, alive 1993, apollo 13, eight below 2006...cam atat imi amintesc acumbig grin

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Remember Me"

| tinaHd a răspuns:

Titanic:*:*kuplacere:*

| vali1985 a răspuns:

Titanic.

| JiHyun a răspuns:

Pe aripile vantului

| oanard174 a răspuns:

Titanic,a fost, este si va fi pentru mine intotdeauna cel mai tare film ca si drama, iubire au si cateva momente de comedie cu Jack.e cel mai tare/.

| CosmiNeeel a răspuns:

Seeking Justice