| catalinnaelena a întrebat:

Care e cel mai lacrimogen film pe care l.ati vazut?
care v.a marcat cel mai mult si v.a facut sa plangeti?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

"A walk to remember"

Vizionare placuta!

Elianna
| Elianna a răspuns:

"Ghost",(sau Fantoma mea iubita), cu Demi Moore si Patrick Swaytze.
http://www.cinemagia.ro/filme/ghost-fantoma-mea-iubita-1359/

| irbis a răspuns:

Un film care a fost foarte greu pentru mine sa-l urmaresc a fost "Grave of the fireflies". Nu e lacrimogen, e pur si simplu tragic.

| sellenaD a răspuns:

A walk to remember, Notebook, My sister's keeper.Pentru mine majoritatea drameleor sunt foarte lacrimogene, cele ca nu sunt ma enerveaza si nu-mi placlaughingVizionare placuta!

| Okami23 a răspuns:

Warhorse

| ellutza a răspuns:

Hachiko-a dog's story.

| Andreea151996 a răspuns:

Au fost mai multe : Titanic, The last song, Ghost, A walk to remember si The lucky one happy

| AndYnuStiu14 a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4, 5,, e tare filu uitete... Funda?

| ElenaLivia a răspuns:

Titanic si The notebook

| NightBoy89 a răspuns:

World trade center 11. September, daca stii la ce ma refer o sa plangi cu lacrimi, daca nu...