| anonim_4396 a întrebat:

Care e ep cand se saruta inuyasha cu kikio si ii vede kagome:?

3 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

AndreIT97 are dreptate.
Eu una cred ca sunt prea multe episoade pentru ati zice cineva cu exactitate care este episodul.winking
Sper ca ai inteles!
Succes!

| Hikari a răspuns:

Uite l-am gasit!
Uita-te pe acest site : http://desene-animate.rascuplans.ro/inuyasha-episodul-157/!;)
Este episodul 157.
Succes!;)
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| AndreIT97 a răspuns:

Aoleu ce intrebare... sunt nu stiu cate episoade. si iti garantez mai nimeni nu tine seama episoadelor sau la ce episod s-a intamplat aia sau aia stiu doar ca s-a intamplat.