| andrei2108 a întrebat:

Care e mai puternic? Neji sau Hinata?

3 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Neji clar.
După părerea mea oricine e mai puternic decât Hinata.

| Raggy a răspuns:

Se stie ca Byakugan-ul Hinatei este mult mai bun decat al lui Neji + ea este din ramura principala a clanului.
Dar uita-te in urma, cand s-au luptat in arena. Neji e un luptator mult mai bun. Acum depinde cum evolueaza manga. Ai sa vezi, Hinata are niste tehnici noi super puternice!

| Andreaa a răspuns:

Neji, totusi Hinata are un baykugan mai buna adiga totusi ea ii din "familea principala" Sii totusilaughing acum are niste miscari tari :3