| NirvanaE a întrebat:

Ugent! Fundaaaa! Neji si Hinata de la Naruto sunt frati?

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

Nu. Un fel de verisori. Uita-te aici la istoria clanului Hyuuga : http://naruto.wikia.com/wiki/Hyuuga

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De fapt adevarul este ca ei sunt verisori (asa este) daca ai urmarit episoadele, vei vedea ca nu au acelasi tata, tatii lor au fost frati.

| Chlo a răspuns:

Nu. nu sunt frati. sunt var si verisoara. Funda big grin

| ana290 a răspuns:

Nu sunt frati sunt verisori. hinat e mai slaba (LA PUTER)si e din ramura principala. neji e mai puternic dar e di n ramura inferioara

| bonduell a răspuns:

Nu sunt ca niste veri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu sunt frat sunt veri...

| NirvanaE explică:

Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzz! Un raspuuuuuuns!

| ionutzneji a răspuns:

Sunt veri

| sakuralov3ly a răspuns:

Verisori deci nu preau treaba sunt un clan intreg.se omoara unu pe altu asta-i viata.