| sowhatt a întrebat:

Care este cel mai bun film drama cu adolescenti pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Pai hai sa-ncep: Girl Interrupted,Submarine,Restless,Suicide Room,Chatroom,The art of getting by,It's ki.nd of a funny story, The Perks of Being a Wallflower, Christiane F, Engel and Joe, Mysterious Skin, Prozac Nation...si cam astea imi vin acum in minte.N-au toate un final trist, dar sunt anumite secvente care practic te pun pe ganduri...

6 răspunsuri:
| VampDiaries a răspuns:

Pentru mine Twiligt poate 1-2 parte, e foarte dramatic mai ales cind pleaca Edward.

| michelia a răspuns:

Alpha Dog

http://www.imdb.com/title/tt0426883/
E briliant filmul.

| Anonim0078965 a răspuns:

The pretty little liars

| Ana0Maria a răspuns:

Un film bun, drama cu adolescenti: Remember Me.

| Krisz13Tina a răspuns:

Unul gen drama-horror ii ''The human centiped'

| andreeadp a răspuns:

Pretty Little Liars... este foarte interesant si Gossip Girl (nu este drama dar. e super tare)