| Anndddyyyy a întrebat:

Care este cel mai bun serial pe care l-ati vazut vreodata, sau pe care-l urmariti acum. Decat unul! Funda! Pute-ti sa-mi dati si site-ul!

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Game of thrones.

Efectele vizuale sunt extraordinare si povestea e complexa.
De fapt e un serial bun pentru ca respecta foarte bine cartea

| Aly_6441 a răspuns:

One tree hill :d crede-ma este absolut genial si realist happy
si daca preferi ceva supranatural, Sf
iti recodand :the vampire diaries sau Supernatural >:d<
Pe toate le gasesti pe nethappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends

| M25M a răspuns:

De departe LOST- mister, crima, comedie, sf, thriller psihologic, dragoste. Este foarte captivant. bine regizat, bine scris, te va face sa iti pui intrebari iar cand ti se va da raspunsuri din acesta vor reiesi alte intrebari.

| XBrunetteX a răspuns:

Pretty Little Liars

| Antimanele104 a răspuns:

Serial foarte bun la scara globala:House M.D.
Serial foarte bun autohton:17.Ilustreaza viata exact asa cum este, in nuante de gri, si nu asa cum vrem noi sa o coloram.

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Pai The Vampire Diaries

| MaddieXwi a răspuns:

Pretty Little Liars =p~

| bumii a răspuns:

The o.c big grin eu l-am vazut pe vplayhappy