| caro3lina a întrebat:

Care este desene animatele vostru preferat?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Death Note...desi nu prea cred ca l-as putea numi desen animat la cat e de genial.

| pwp a răspuns:

Viata cu Louie si Copii de 402

| irbis a răspuns:

! Grammar nazi mode engaged! Scuze.

*desenul vostru animat preferat
sau
*sunt desenele voastre animate perferate

Te rog sa inveti romana inainte sa pui intrebari pe TPU.

| ImiPlacToate a răspuns:

Regular show, Adventure time, O zi buna

| MangekyouSharingan a răspuns:

Mare fan shaman king si naruto big grin a stai. astea nu sunt desene animate laughing pai nu stiu tom si jerry!?! cred ca e bun avand in vedere ca este printre putinele desene care se mai difuzeaza app este desenul animat nu desene animatele laughing

| maxy2343 a răspuns:

Seria Naruto si Avatar

| Äike a răspuns:

Mie cel mai mult mi-a plaut Ice Age, Shrek, Beauty and the Beast si Puss in Boots happy

| TheAdy1994 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut Campione!big grin